Õlleanalüüside laboratoorium

Õlleanalüüside laboratoorium

õlleanalüüside laboratoorium 1. Seadmete kasutuselevõtt: sellist tüüpi õlle valmistamise seadmed, suur konfiguratsioon, täiustatud jõudluse seaded, et simuleerida suurte õlletootjate kogu õlleõli. Esiteks on see sobiv ülikoolide ja ülikoolide demonstratsioonide õpetamiseks ...

Product Details

õlleanalüüside laboratoorium

1. Seadme kasutuselevõtt:

Sellise õlle valmistamise seadmete tüüp, kõrge konfiguratsioon, täiustatud jõudluse seaded, et simuleerida suurte õllemajade kogu õlleõli. Esiteks on see sobiv ülikoolide ja ülikoolide tutvustamise õpetamiseks, taastootmine suurte õlletehaste õlle valmistamise protsessis, demonstratsioonide kasutamise õpetamine; teiseks sobib suurte õlleettevõtete jaoks protsessi retseptide kasutamise kontrollimiseks.

Seda tüüpi õlleõli seadmed, kõrge konfiguratsiooniga, mis on samaväärne õllepruulimisseadme suuremahulise skaalajaotusega. Tasakaalustatud tootmisvõimsus: paarsada liitrit kuni paar tuhat liitrit vahemikus. Saate valmistada igasuguseid õllesid.


image001.jpg


2. Toote täielik konfiguratsioon (standardne konfiguratsioon)

A) linnasepurusus; b) suhkrustamissüsteem;

c) fermentatsioonisüsteem; d) jahutussüsteem;

e) veetöötlussüsteem; f) puhastusseadmed;

g) juhtimissüsteem. h) muud abiseadmed

3. Seadme tehnilised andmed

Meie tehas vastavalt erinevate uurimisinstituutide nõuetele tellis katselisi õllekarife, mis on tavaliselt kasutusel olevad seadmed:

100L, 200L, 300L, 500L


4. Miks valida Ruijia?

Kõik materjalid on valmistatud roostevabast terasest SUS304 / 316, 100% vastavad rahvusvahelistele standarditele, õmblusteta keevitamine, sisemine peegli poleerimine, et tagada kõrgekvaliteedilised nõuded, et pakkuda teile ohutuid ja tervislikke tooteid. Kvaliteetsed tooted + õige hind = parim hind. Meie tehnoloogia on rahvusvaheliselt tunnustatud, saavutatud ISO9001 ja CE rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifitseerimisega.

5. Meie teenindus

6. Meie pakend

7. Kontaktmeetod:

image002.jpg


Hot Tags: õlleanalüüsi labor, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, müügiks

Küsitlus

Seonduvad tooted