Õlletehas Lab seadmed

Õlletehas Lab seadmed

Õlletehas lab seadmed 1. Meie tehas: see on Angela Shandong Ruijia õlle tehnoloogia Ltd, meie tehases tähelepanu kvaliteedile 20 aastat. Me oleme professionaalne tootja kõrge konfiguratsioon ja kõrge tõhus õlut. Me ei ole ainult võtmed kätte lahenduste pakkuja käsitöö ruume...

Product Details

Õlletehas lab seadmed 

1.Meie tehas:

See on Angela Shandong Ruijia õlle tehnoloogia Ltd, meie tehases tähelepanu kvaliteedile 20 aastat. Me oleme professionaalne tootja kõrge konfiguratsioon ja kõrge tõhus õlut. Me ei ole ainult võtmed kätte lahenduste pakkuja käsitöö õlletehase projekti, kuid ka Hiina käsitöö õlu kultuuri levitaja.

Teeme kohandatud õlle tootmine seadmed kas kodus kasutamiseks või pubi, tehase kasutamine. Noh, meie Viimane professionaalse kujunduse on saadaval ka, kui soovite näha veel võimalusi, Külasta meie veebilehtedel ja küsida mulle. Mul on hea meel saata teile, pakkumise kättesaamisel oma üksikasjalikud nõuded.

Muide, külastage meie tehases, kui sa tuled Hiina, palun andke teada, see on minu au, kui ma vastuvõtva ülesandeid täita!

 

2.Brewer lab seadmed Sissejuhatus:

Meie brewer lab seadmed eesmärk õpetada skaala õlu õlletehase õlu kohvi valmistamise protsessi ja tuleb olema võimeline simuleerima tegeliku suurte õlletehase protsessist. Vastasel juhul kaotab õpetamise tutvustamise tähtsust. Teiseks kasutatakse test ja veenduge protsessi retsept suurte õlletehas. Kui tegelik tootmisprotsessi ja protsessi parameetrite suurte õlletehas ei ole jõudnud valemi kontrolli, uus tehnoloogia, uued meetodid suurem kõrvalekalle, järeldused ese ära eksperimentaalne.

 

3.Pildid esitlus

image002.jpg


Andmed:


image004.jpg


Projekteerimine pildid:


image006.jpg


4.Pakendi ja laevandus

image008.jpg

 

image009.jpg


Hot Tags: õlletehas lab seadmed, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, müük

Küsitlus

Seonduvad tooted